Merhaba Ziyaretçi
Forumumuza hoşgeldiniz.Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Win Benefit, Organik Sosyal Medya Hizmeti

Cyberpunk 2077 Geliştiricisi PS4 ve Xbox One Sürümlerinden Dolayı Özür Diledi, İade Kabul

albaywashere

New member
Katılım
15 Ara 2020
Mesajlar
8
Tepkime puanı
0
Yaş
24
CD Projekt RED, Cyberpunk 2077'nin özellikle konsollardaki sorunlu çıkışı hakkında resmi bir açıklamada bulundu.


Oyunu standart PlayStation 4 ile Xbox One'da çıkışından önce hiç göstermedikleri ve bunun sonucunda oyunculara oyunu bu platformlarda satın alma konusunda yeterli bilgi sağlayamadıkları için özür dilediler. Oyunun PlayStation 4 ile Xbox One'da iyi çalışması için daha fazla dikkat etmiş olmaları gerektiğini belirttiler.


Polonyalı firma oyunu PlayStation 4 ile Xbox One'da düzelteceğinin sözünü veriyor. Hatalar ve çökmeleri düzeltecek ve iyileştirmeler getirecek güncellemelerden bir sonrakisi önümüzdeki yedi gün içinde yayınlanacak. Ocak ve Şubat ayında da birer büyük güncelleme yayınlanacak ve bu iki güncellemeyle en önemli sorunların giderilmesi bekleniyor.


Eğer güncellemeleri beklemek istemiyorsanız iade hakkına sahipsiniz. PSN ve Xbox iade sistemleri üzerinden paranızı geri alabilirsiniz. Kutulu versiyona sahip olanların da ilk başta perakendecisi ile iletişime geçmesi belirtildi. Sorun yaşanması halinde [email protected] adresine mail yollayabilirler. Bugünden itibaren 21 Aralık'a kadar CD Projekt RED ile iletişime geçebilirsiniz.

PC sürümü de iyileştirilmeye devam edilecek. PlayStation 5 ile Xbox Series X ve S'te geriye uyumlulukla çalışıyor. yeni nesil sürüm 2021'de gelecek.
 
Üst Alt