Merhaba Ziyaretçi
Forumumuza hoşgeldiniz.Sitemizi daha yararlı şekilde kullanabilmek için lütfen kayıt olun veya giriş yapın.

Win Benefit, Organik Sosyal Medya Hizmeti

Arama sonuçlarınız

 1. neslihan4406

  İnternetten para kazanmak

  Hep atılmak istediğim ama nerden ve nasıl başlamam gerektiğini bilmediğim bir konu. Sizce youtube ve benzeri sitelere atılıp para kazanmak mantıklı mıdır? Harçlığımı falan çıkartmam yeterli olur fazlasında gözüm yok
 2. neslihan4406

  TikTokta para kazanmak mümkün mü?

  Şu anlık tiktokta sadece izleyiciyim ama farklı içeriklerle katılmayı düşünüyorum ama tabii karşılığı boş olsun istemem. Sizce para kazanımı var mı ve kolay mı?
 3. neslihan4406

  Bir türlü başlanamayan diyetler

  Hep diyete başlayacağım diyorum ama bir türlü olmuyor. Kahvaltımı yapıyorum çok güzel ama akşam yemeğinde diyet falan kalmıyor. Şu an kendimi sınırlayabildiğim kola ve noddle bunları bırakalı 2 kilo verdim 3 haftada. Çikolata, cips bırakırsam daha iyi olacak gibi. Evde spor yapmayı deniyorum...
 4. neslihan4406

  Fortnite nasıl sizce?

  Telefonumda yüklü bir oyun ama bir kere bile oymamışlığım yok. Sizin fikilerinize göre ya sileceğim ya da oynayacağım. Nasıl sizce?
 5. neslihan4406

  Tumblr unutuldu sanırım

  Şu an halen kullananlar olsa da bu sitenin eski halini bilenler şu an kullanmıyor eminim. 10 yıl önce falan çok başkaydı keşke eskisi gibi olsa ama artık olamaz gibi.
 6. neslihan4406

  Twitter

  Bence twitter sosyal medya da insanın en çok özgür olduğu sitedir. Instagram kullanıyo olsak da hepimiz, twitterın tadı başka.
 7. neslihan4406

  Facebook eskisi gibi mi

  Sizce facebook eskisi gibi mi? Yani ilk çıktığı zamanlar ki gibi insanı saran bir uygulama mı bayadır kullanmıyorum açıkçası.
 8. neslihan4406

  Youtubeda oyun içerikli videolar

  Youtubeda oyun içerikli videolar üzerinden para kazanmak kolay mı eğer bi şekilde kendimizi tanıtabilirsek bence kolay ve güzel içerikler ortaya çıkabilir.
Üst Alt